Türkiye'nin Sesi Gazetesi

ŞANLIURFALI ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN POSBIYIK’A TEŞEKKÜR

ŞANLIURFALI ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN POSBIYIK’A TEŞEKKÜR
09 Mart 2021 - 11:51

Şanlıurfa‘ya bağlı Haliliye kentinde bulunan Yediiklim Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a elektronik posta yoluyla ulaşarak Atatürk büstü ve Türk Bayrağı talebinde bulundu.

Başkan Posbıyık’ın talimatıyla okula Atatürk büstü, çok sayıda Türk Bayrağı ve Ereğli ile ilgili dokümanlar gönderildi.

Öğrenciler çektikleri fotoğraflarla Başkan Posbıyık’a ve Belediye’ye teşekkür ettiler.

Şanlıurfa ‘ya bağlı Haliliye kentinde bulunan Yediliklim Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı ve Tarih Öğretmeni olarak görev yapan Muzaffer Uçan ile öğrenciler Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a elektronik posta yoluyla ulaşarak Atatürk büstü ve Türk Bayrağı talebinde bulundular.

Mektubunda okulun sosyo-ekonomik açıdan dar gelirli ailelerin yaşadığı bir bölgede bulunduğunu belirten Uçan, özetle şunları belirtti:

ÖĞRETMENDEN ANLAMLI MEKTUP
Mustafa Kemal Atatürk dünya liderleri içerisinde 21’inci yüzyıla geçebilen tek lider ve devlet adamıdır. Hala Türk halkının en büyük sevgisiyle, saygısıyla yüreklerde yaşamaktadır. Atatürk uluslararası anlayış, işbirliği ve barış yolunda çaba göstermiş üstün bir kişiliğe sahiptir. Olağanüstü devrimler gerçekleştirmiş bir inkılapçı, sömürgecilik ve yayılmacılığa karşı savaşan ve mücadele eden bir önderdir. İnsan haklarına saygılı, dünya barışının öncüsü, bütün yaşamı boyunca insanlar arasında dil, din, ırk,ayırımı göstermeyen Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusudur.
….. Öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırabilmek, onların hayal güçlerini geliştirmek, okumayı seven ve bu sayede kendi değerlerinin farkına varan bilinçli ve azimli bir nesil yetiştirmek, geleceğe umut ve ışık olmak için farkındalık oluşturmak istiyorum.
…. Okulumuz İçin Atatürk Büstü,Türk Bayrağı ve Atatürk Posterleri talebinde bulunuyoruz. Göndereceğiniz Materyaller hem bizi hem de öğrencilerimizi ziyadesiyle mutlu edecek; geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın kendilerine, çevrelerine vatana ve millete faydalı birer fert olmalarına büyük katkı sağlayacaktır. Hep okuyan, Atasını tanıyan toplumlar olabilmemiz ümidiyle…

BAŞKAN POSBIYIK’TAN TALİMAT
Bunun üzerine, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne talimat vererek okula Atatürk büstü bayrak, kitap ve kenti tanıtıcı dokümanlar gönderilmesini istedi.

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI TESEKKÜR
Gönderilenlerin Şanlıurfa Yediliklim Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ulaşmasının ardından Öğretmen ve öğrenciler Başkan Posbıyık’a mektup ve fotoğraf göndererek teşekkür etti.
Teşekkür mektubu şu şekilde:

Merhabalar Başkanım;

Göndermiş olduğunuz Atatürk büstü, bayrak ve belediyenizi tanıtıcı materyalleri aldım. Öncelikle okulum ve öğrencilerim adına size sonsuz teşekkürler sunuyorum. Tanıtım ve materyal desteğini gerçekten takdir ediyorum. Bu tanıtım ve materyaller çocuklarımızın hafızasını güçlendirdiği gibi gelecekte çocuklarımıza yön vermede kolaylık sağlayacaktır.
Bu materyaller hem beni hem öğrencilerimi memnun ve mutlu etmiştir. Okulumuzdaki öğrencilerimize BELEDİYENİZİ tanıma fırsatı verdiğiniz için ayrıca size ve BELEDİYENİZE minnettarım.

Sizin gibi BELEDİYELER ve çalışanlar sayesinde ülkemiz her geçen yıl daha da iyiye gidiyor. Gerçekten de gelecekte liderlik pozisyonlarını işgal edecek ve ekonomimizi, kültürümüzü ve politikamızı geliştirecek olan bu çocuklara vermiş olduğunuz bu destek alkışlanmaya değerdir. Ülkemizin Uluslararası alanda başarılı, üstün ve saygın olmasına yardımcı olacak gençlerimizin eğitimine olan katkılarınız buraya sığamayacak kadar değerli.
Vermiş olduğunuz kaliteli, güler yüzlü ve sabırlı hizmet anlayışınız, isteklerimizi yerine getirirken göstermiş olduğunuz titizliğiniz, anında geri dönüşümleriniz, çalışmalar sırasındaki bilgi akışını sağlamadaki özveriniz için teşekkürlerimizi bildiririz.KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYESİ ile tanıştığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyoruz. Olumlu dönüşünüz ,bu materyaller ve herşey için çok teşekkürler…

Türkiye'nin Sesi Gazetesi

hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum