Türkiye'nin Sesi Gazetesi

POSBIYIK, OKULLARA ATATÜRK’ÜN NUTKU’NU GÖNDERİYOR

POSBIYIK, OKULLARA ATATÜRK’ÜN NUTKU’NU GÖNDERİYOR
22 Nisan 2021 - 14:03

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, kentteki tüm okullara Atatürk’ün Nutku’nu göndereceklerini açıkladı. Evlenen bütün çiftelere Türk Bayrağı, Kur’an-ı Kerim ile Atatürk’ün Nutku’nu hediye ettiklerini söyleyen Posbıyık, “Sevgili çocuklar, Atatürk’ün Nutku’nu mutlaka okumalısınız” dedi.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, kentteki tüm okullara Atatürk’ün Nutku’nu göndereceklerini açıkladı.
Başkan Posbıyık, evlenen çiftlere de Türk Bayrağı, Türkçe meali Elmalı Hamdi Hoca’ya ait olan Kur’an-ı Kerim ve Atatürk’ün Nutku’nu hediye ettiklerini belirterek şunları söyledi:
“Sevgili çocuklar, Atatürk’ün Nutku’nu mutlaka okumalısınız. Bütün okullara Atatürk’ün Nutku’nu göndereceğiz. Zaten Belediye olarak evlenen çiftlere 3 hediye veriyoruz. Türk Bayrağı, Türkçe meali Elmalı Hamdi Hoca’ya ait olan Kur’an-ı Kerim ve Atatürk’ün Nutku… Bunun çok çok önemli olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Ülkemizin milli egemenlik ve bağımsızlık mücadelesini her Türk gencinin bilmesi gerekir. Onun için de mutlaka Atatürk’ün Nutku’nu okuması gerekir.”
Kdz. Ereğli Belediyesi Nikah memurluğu, Ekim 2019 tarihinden itibaren başlayan uygulama ile bugüne kadar evlenen 590 çifte Türk Bayrağı, Kur’an-ı Kerim ile Atatürk’ün Nutku’nu hediye etti.

Türkiye'nin Sesi Gazetesi

hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum