Türkiye'nin Sesi Gazetesi

Erdoğan’dan CHP’ye tecavüz sessizliği tepkisi

Erdoğan’dan CHP’ye tecavüz sessizliği tepkisi
14 Aralık 2020 - 0:43

CHP’de taciz ve tecavüz olaylarının üzerinin kapatılmak istendiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her tecavüzün hesabını vereceksiniz.” dedi.

AK Parti İl Başkanları Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanCHP‘deki tecavüz olaylarına değindi.

CHP tarafından skandalların üzerinin kapatılmak istendiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm iddiaların takip edileceğini belirterek “Her tacizin hesabını vereceksiniz, her tecavüzün hesabını vereceksiniz, her hırsızlığın hesabını vereceksiniz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi;

”Aslında hiç girmek istemediğim bir konuya girmek istiyorum. Konu CHP’deki taciz tecavüz olaylarıdır.

Türkiye’nin ikinci büyük partisinin yüz kızartıcı iddiaların yuvası haline dönüşmesinden utanç duyuyoruz. Her tecavüzün hesabını vereceksiniz, her tacizin hesabını vereceksiniz, her hırsızlığın hesabını vereceksiniz. Tüm iddiaların takipçisi olacağız.

‘Bu rezillikler buzdağının görünen kısmı’

Bu iddiaların araştırılıp soruşturulup hakikatlerin ortaya çıkması konusunda en küçük bir adım atmıyorlar. Bu durum karşısında önüne arkasına bakmadan çoğu da gerçek olmayan haberler üzerinden sözde kadın hakları savunucusu sivil toplum örgütlerinin de suskunluğu manidardır. Kılıçdaroğlu da ayyuka çıkan tecavüz, taciz ve hırsızlık vakalarında tek bir kelime etmiyor. İstanbul İl Başkanı’nın tecavüz, taciz ve hırsızlık iddialarının üstünü örtmesi konusunda tek bir kelime etmiyor. Hadiselerin CHP teşkilatlarındaki ve belediyelerindeki rezilliklerin sadece buzdağının görünen kısmının olduğu anlaşılıyor.

‘Bu kurnazlık sizi kurtarmaya yetmez’

Derine inince kim bilir neler çıkacak? Her gün yeni bir itirafla her gün yeni bir ifşahatla yeni bir ithamla karşılaşıyoruz. CHP yönetimi teşkilatları ve belediyeleri ile bu utanç bataklığından çıkıp temizlenmek yerine partilerindeki tecavüz, taciz ve hırsızlık furyasını örtmek için seçimlerin üzerinden 2 yıl geçtikten sonra eski yönetimleri suçlamaya başladılar. Soruşturmaya uğrayan CHP’li isimlerle ilgili adeta çıt çıkarmıyorlar. Buradan sesleniyorum bu kurnazlık sizi kurtarmaya yetmez.

‘Hepsinin ipini pazara çıkarın’

Buradan CHP yönetimine sesleniyorum, CHP’de tecavüz, taciz, hırsızlık kepazeliğine bulaşmış kim varsa hepsinin de ipini pazara çıkaracaksınız. Yoksa bu ithamların gölgesi tüm CHP’nin üzerine düşer.

Türkiye'nin Sesi Gazetesi

hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum